Registration

Banner
Banner
Supported by:
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Home Participants

PostHeaderIcon News

PostHeaderIcon Participants 2017

Lowie Dekens BE Rolschaatsclub Tienen M 2007
Tobias Hecht DE TAX Racing Team M 1991
Tim Ziegeldecker DE TAX Racing Team M 1997
Nils Fischer DE TAX Racing Team M 1993
Florian Berg DE TAX Racing Team M 1998
Florian  Roehrich DE ERSG Darmstadt M 2000
Thor Vermander BE Reko Rollerclub Zemst M 2008
Steven Leeman BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 1977
Noor Lingier BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde W 2001
Trui Lingier BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde W 2003
Koen Le Lièvre BE Koninklijk Modern Skaters Club Wilrijk M 2005
Vik Reynaerts BE Rolschaatsclub Tienen M 2008
Eppo Vereecken BE Rolschaatsclub Heverlee M 2009
Timo Lehnertz DE Cologne Speed Team M 2002
Angela Wymer GB East Midlands Racing W 1968
Toby Wymer GB East Midlands Racing M 2006
Alex Wymer GB East Midlands Racing M 1969
Kris Coryn BE Koninklijk Modern Skaters Club Wilrijk M 1966
Theo Valentin Fuhrmann DE TS Bayreuth M 2002
Renzo Amery BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 1966
Imke Vandeuren BE Reko Rollerclub Zemst W 2000
Jens Janssens BE Reko Rollerclub Zemst M 2003
Lina Mozin BE Reko Rollerclub Zemst W 2002
Lotte Houben BE Reko Rollerclub Zemst W 2002
Carolien Van Relegem BE Reko Rollerclub Zemst W 1999
Emely Bisschops BE Reko Rollerclub Zemst W 2002
Abdisa Van Paesschen BE Reko Rollerclub Zemst M 2002
Jens De Prins BE Reko Rollerclub Zemst M 1999
Sandrine Tas BE Powerslide/Matter racing W 1995
Markus Imhof DE Blau-Gelb Gross-Gerau M 1969
Vince De Reys BE Rolschaatsclub Heverlee M 2008
Finn Turcksin BE Rolschaatsclub Heverlee M 2005
Aneyeli Hazzel Cano Urbina VE Escuela de Talento Deportivo W 2003
Yenifer Paola Cano Urbina VE Escuela de Talento Deportivo W 2006
Yender Noery Cano VE Escuela de Talento Deportivo M 1975
Jarne Massuit BE Rolschaatsclub Tienen M 2005
Jarne Reniers BE Rolschaatsclub Tienen M 2004
Sharon Tongue GB Birmingham Wheels Speed Skating Club W 1964
Stan Vanhooren BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 1999
Fré Vanhooren BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 1999
Andrew Reichert US MPC Wheels M 1997
Matthias Vertommen BE Fratelli Team Mechelen M 1993
Jonas Lepper DE TSSC Erfurt e.V. M 1998
Anna Ostlender DE TSSC Erfurt e.V. W 2002
Jordan Ryan GB Birmingham Wheels Speed Skating Club M 2001
Loic Van der Kuylen BE Reko Rollerclub Zemst M 2007
Nick Bontrop NL IJs en Inline-skateclub Purmerend M 2006
Thor Peeters BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 2007
Maite Vermeir BE Reko Rollerclub Zemst W 2008
Fran Vanhoutte BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde W 2003
Lars Vanhoutte BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 1999
Stien Vanhoutte BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde W 1996
Amber Van Malderen BE Reko Rollerclub Zemst W 2005
Larissa Vereecke BE Reko Rollerclub Zemst W 2008
Jori Coppens BE Reko Rollerclub Zemst M 2008
Genki Cornelis BE Reko Rollerclub Zemst M 2009
Gunji Cornelis BE Reko Rollerclub Zemst M 2007
Sietse Troost BE Reko Rollerclub Zemst M 2006
Cara Buggenhout BE Reko Rollerclub Zemst W 2004
Arne Noben BE Reko Rollerclub Zemst M 2004
Lowies Vandekerckhove  BE Reko Rollerclub Zemst W 2006
Louise Malu BE Reko Rollerclub Zemst W 2009
Arthur Mouillard BE Reko Rollerclub Zemst M 2008
Fran Mouillard BE Reko Rollerclub Zemst W 2006
Julie Lauwers BE Reko Rollerclub Zemst W 2005
Jorun Geerts BE Reko Rollerclub Zemst W 2005
Louka Leemans BE Reko Rollerclub Zemst W 2006
Lieke Moons BE Reko Rollerclub Zemst W 2005
Nina Broermann DE Reko Rollerclub Zemst W 2008
Marie Malu BE Reko Rollerclub Zemst W 2007
Martina Dossi IT AS.co Skating Concorezzo W 1998
Gabriel Ohnmacht BR ARMA Arena Geisingen Team  M 2000
Samuel Morris IT AS.co Skating Concorezzo M 2002
Anna Weber DE Blau-Gelb Gross-Gerau W 2006
Mie Alaerts BE Rolschaatsclub Heverlee W 2006
Dominik Brzon CZ KSBM Praha M 2000
Tereza Bohumska CZ KSBM Praha W 1999
Pieter De Kimpe BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 1981
Elise Bergé BE Rolschaatsclub Tienen W 2010
Laurens Bergé BE Rolschaatsclub Tienen M 2005
Anne-Sophie Bergé BE Rolschaatsclub Tienen W 2003
Paul Schlichting DE SCC Skating Berlin M 2001
Marlies De Witte BE Skeeler Team Evergem W 2007
Leentje Olmer BE Fratelli Team Mechelen W 1982
Tibeau Willems BE Rolschaatsclub Heverlee M 2006
Louis Willems BE Rolschaatsclub Heverlee M 2009
Myra Devisscher BE Skeeler Team Evergem W 2004
David Langlois GB East Midlands Racing M 1976
Charles Terrance Priestley GB East Midlands Racing M 1990
Dan  Ibbotson GB East Midlands Racing M 1986
Florian Van den Saffele BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 1999
Pia Schwörer DE arena geisingen InlineSport e.V. W 2004
Will Dobson GB Birmingham Wheels Speed Skating Club M 1998
Sabrina Werling DE Blau-Gelb Gross-Gerau W 1997
Lucy Kelly GB Birmingham Wheels Speed Skating Club W 2002
Dion Everill GB Birmingham Wheels Speed Skating Club W 2002
Ffion Lewis GB Birmingham Wheels Speed Skating Club W 1998
Vincent Henry GB Birmingham Wheels Speed Skating Club M 1984
Marlein Caley BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde W 2006
Maya Bathgate GB Essex Inline Skaters W 2001
Bobby Ball GB Essex Inline Skaters M 2001
Alexander King GB Essex Inline Skaters M 2003
Daniel King GB Essex Inline Skaters M 2000
Anke Vos BE Reko Rollerclub Zemst W 1992
Roman Fajkus CZ KSB Benatky M 1971
Hannah Butaye BE Rolschaatsclub Heverlee W 2002
Gery Boon BE Koninklijk Modern Skaters Club Wilrijk M 1961
Katrien Hernalsteen BE Rolschaatsclub Heverlee W 1997
Sandra Maes BE Fratelli Team Mechelen W 1978
Aron Devriendt BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 2003
Radek Fajkus CZ Cadomotus Czech Junior Team M 2001
Marketa Fajkusova CZ KSB Benatky W 2003
Lars Patrouille BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 2006
Mike alejandro Paez Cuellar MX Mexico  M 1994
milan Brissinck BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 2003
jolan Brissinck BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 2003
Daan Soetaerts BE Rolschaatsclub Heverlee M 2004
Ellen Van de Catsye BE Reko Rollerclub Zemst W 1996
David Danneel BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 1998
Valerie Imhof DE Germany W 2002
Leonie Imhof DE Blau-Gelb Gross-Gerau W 2002
Diego Antonio Barrera Roche GT Guatemala M 1998
Jan Pribik CZ Cadomotus Czech Junior Team M 2001
Tomas Bohumsky CZ Cadomotus Czech Junior Team M 2002
Jelle Delye BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 2004
Seppe Delye BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 2002
Tim Sibiet BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 1992
Finnbarr  Brooks GB East Midlands Racing M 2004
Maya Schwan DE TSuGV Grossbettlingen W 2004
Karel Meulders BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 1991
Tom Mulder BE Rolschaatsclub Heverlee M 2005
Bente Billen BE Rolschaatsclub Heverlee W 2004
Charlotte Van Laethem BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde W 2002
Siebe Suttels BE Rolschaatsclub Heverlee M 2005
Jason Suttels BE Rolschaatsclub Heverlee M 2001
Lukas Mares CZ KSBM Praha M 2007
Lukas Pribik CZ KSBM Praha M 2004
Jana Bohumska CZ KSBM Praha W 2003
Dylan Delvaux BE Rolschaatsclub Tienen M 1995
Luisa Sophie Woolaway IT BONT ITALIA Team W 1999
Simon De Keyser BE Rolschaatsclub Heverlee M 1999
Mika Lanckriet BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 2008
Laura Peveri IT BONT ITALIA Team W 2001
Philipp Forstner DE Blau-Gelb Gross-Gerau M 1994
Vikram Ingale IN Team Solaris M 1993
Pankaj Khandodiya IN Team Solaris M 1995
Aarathy Kasturiraj IN Team Solaris W 1994
Warre Dhondt BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 2001
Simon Dhondt BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 2000
Stan Beelen BE Rolschaatsclub Heverlee M 2007
Robbe Beelen BE Rolschaatsclub Heverlee M 2003
Brend Beelen BE Rolschaatsclub Heverlee M 2005
Alina Seitz DE Blau-Gelb Gross-Gerau W 2003
Indra Medard BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 1998
Seppe Morias BE Rolschaatsclub Heverlee M 2007
Giles Cartois BE Rolschaatsclub Tienen M 2001
Fré Van Damme BE Inline Team Brugse Skeelerclub M 2005
Warre Van Damme BE Inline Team Brugse Skeelerclub M 2003
Jasmina Voste BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde W 1998
Thomas Voste BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 1998
Floris Gaier DE Blau-Gelb Gross-Gerau M 2002
Amber Puttevils BE Rolschaatsclub Tienen W 2005
Fabio Vanes BE Rolschaatsclub Tienen M 2004
Femke Vanes BE Rolschaatsclub Tienen W 2001
Staci  Genouw BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde W 2002
Lena Bollaers BE Rolschaatsclub Heverlee W 2006
Brecht Lippens BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 2001
Matts Van Haaren BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 2008
Sydney Van Haaren BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde W 2005
Niels  Van Haaren BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 2002
Xander Tetaert BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde M 2004
Hanne Dejonghe BE Inline Team Brugse Skeelerclub W 2002
Jocelyne Seys BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde W 2006
Lotte Verburgh BE Zwaantjes Rollerclub Zandvoorde W 2006
Leonie Florence Ohl DE Blau-Gelb Gross-Gerau W 2004
Juliette Pouydebat FR PIBRAC ROLLER SKATING W 1990
Laura Zondler DE TSuGV Grossbettlingen W 2003
Tibo Vanhove BE Rolschaatsclub Heverlee M 1998
Quinten Callaert BE Fratelli Team Mechelen M 2007
Yannick Callaert BE Fratelli Team Mechelen M 2004
Rika Van Gompel BE Fratelli Team Mechelen W 2004
Jessica  Baumgardt DE Blau-Gelb Gross-Gerau W 2004
Kato Van Gompel BE Fratelli Team Mechelen W 2003
Nina Van den Eynde BE Fratelli Team Mechelen W 1999
Kobe Van Gompel BE Fratelli Team Mechelen M 2006



Laatst aangepast (dinsdag, 09 mei 2017 18:51)